Přehled Vedoucích Úřadu vlády

Pavel Dvořák

Ve funkci vedoucího Úřadu vlády ČR od 29. ledna 2014.

celý text zprávy

Radek Augustin

funkční období: 24.7.2013 - 29.1.2014

celý text zprávy

Lubomír Poul

funkční období: 1.8.2010 - 24.7.2013

celý text zprávy

Jan Kadoun

funkční období: 5.12.1989 - 12.2.1990

celý text zprávy

Jiří Vít

funkční období: 12.2.1990 - 23.8.1990

celý text zprávy

Jaroslav Vlček

funkční období: 23.8.1990 - 17.6.1991

celý text zprávy

Jana Gavlasová

funkční období: 16.7.2002 - 4.8.2004

celý text zprávy

Karel Březina

funkční období: 22.8.1998 - 15.7.2002

celý text zprávy

Vojtěch Sedláček

funkční období: 17.6.1991 - 9.7.1992

celý text zprávy

Jiří Kovář

funkční období: 9.7.1992 - 31.7.1993

celý text zprávy

Igor Němec

funkční období: 1.8.1993 - 31.10.1996

celý text zprávy

Petr Mádle

funkční období: 1.11.1996 - 14.1.1998

celý text zprávy

Roman Leszczynský

funkční období: 15.1.1998 - srpen 1998

celý text zprávy

Pavel Přibyl

funkční období: 5.8.2004 - 20.8.2004

celý text zprávy

Aleš Šulc

funkční období: 20.8.2004 - 17.8.2005

celý text zprávy

Ivan Přikryl

funkční období: 17.8.2005 - 4.9.2006

celý text zprávy

Jan Novák

funkční období: 5.9.2006 - 31.7.2010

celý text zprávy